• YARIM ALTIN
  7.973,00
  % 0,25
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2249
  % 0,00
 • € EURO
  35,1675
  % 0,25
 • £ POUND
  41,3579
  % 0,33
 • ¥ YUAN
  4,4473
  % 0,05
 • РУБ RUBLE
  0,3633
  % 0,40
 • BITCOIN/TL
  2286569,270
  % -1,24
 • BIST 100
  10.350,96
  % -0,13

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Araç sahiplerinin aracını emniyet teminatı dibine almak için garanti kazançlı kasko nedir, sorusu başlığında muhtelif platformlarda inceleme yapmaktadır.
Kasko aslında bir vasıta sigortasıdır. Kasko kaza durumlarında araçlarda gerçekleştirilen hasarın maddi güvencesidir öteki bir deyişle. Araçlarına kasko yaptıran vasıta sahipleri kazalarda maddi hasarı vasıta sahibine ödemektedir.
Kasko, trafik sigortası ile karıştırılmamalıdır. Araçlara kasko yaptırmak mecburi değildir. Dileyen kişiler araçlarına kasko yaptırabilir.
Kazançlı kasko ile kaza, hırsızlık ya da değişik bir negatif durumda aracınızı garanti dibine alabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Kazançlı Kasko Nedir?

Araç sahipleri kaza ya da araçta rastgele bir sebepten kaynaklı üstünlük elde etmek için kazançlı kasko ayrıcalığından faydalanabilirler. Kazançlı kasko vasıtası ile kasko kapsamını da vasıta sahipleri belirleyebilir.
Kazançlı kaskonun öteki bir pozitif yanları da bütçenize göre kasko yaptırabilirsiniz. Araç sahipleri aracının yaşına, segmentine, fiyatına göre kasko kıymeti tutarı karşılığında araçlarına kasko yaptırabilirler.
Kazançlı kasko vasıtası ile tüm vasıta sahipleri için geniş avantajlar sağlayabilirler. Başka bir deyişle şahsa hususi kasko imkânı mevcuttur diyebiliriz.

Kazançlı Kasko Avantajları

Kazançlı kaskodan yararlanmak isteyenler kazançlı kasko ayrıntı ve seçeneklerini detaylı olarak incelemesinden sonrasında kesinlikle aracına ve bütçesine göre kasko hizmeti alacaklardır.
Çarpma ya da çarpışma halinde, hatalı siz olsanız bile kazançlı kasko vasıtası ile hem karşı tarafın zararını hem de kendi aracınızda oluşan hasarın bedelini alabilirsiniz.

Hırsızlık halinde aracınızın bedeli kazançlı kasko vasıtası ile tarafınıza ödenmektedir. Yine beklenmeyen rastgele bir tabiat vakası ya da öteki bir negatif vaka halinde aracınızda oluşan zarar kazançlı kasko kapsamı avantajıyla size ödenmektedir. Mesela bir sel, zelzele gibi bir felakette aracınızda oluşan hasarın tamirat bedelini ya da kullanılmayacak durumda ise vasıta bedelini kazançlı kasko kapsamında alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir 2023

Kazançlı Kasko Hizmetleri Nelerdir?

Kazançlı kasko kapsamında şahsa hususi hizmetler ve ek hizmetler mevcuttur. Onarım hizmeti, yedek vasıta hizmeti gibi. Ayrıca halk hareketleri, grevler gibi durumlarda yetkililerin müdahalesi halinde aracınızda oluşan zararlarda kazançlı kasko kapsamındadır.

Bütün bu hizmetlerin yanı sıra kazançlı kasko hizmeti olarak aracınızda bulunan aksesuarların zarar görmesi de sayılabilir. Ayrıca aracınızda bulunan yüklerin zarar görmesi halinde de kasko kapsamında hizmet alabilirsiniz.

Kazançlı kasko kapsamında aracınızın anahtarının kaybolması halinde da cüzi ücretler teminatıyla kilit değişimi yapılmaktadır. Kazançlı kasko hizmetleri içinde aracınızda oluşan hafifçe hasarların onarımı da bulunmaktadır. Hafif çatlak, çizik gibi. Garanti kazançlı kasko nedir, sorusu kapsamında makalemizdeki bilgilerden faydalanabilirsiniz.