• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • BITCOIN/TL
  2164013,434
  % 1,01
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

İddaa Bayisi Nasıl Açılır, Maliyet ve Kazancı Nedir?

İddaa Bayisi Nasıl Açılır, Maliyet ve Kazancı Nedir?

Eğer siz de bir yer açmak istiyorsanız bu yer ile ilgili iddaa bayisi nasıl açılır? Diye merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bu isteğinizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gerek bir plan dahilinde sürece başlamaktır. Bunun için lüzumlu olan ilk şey bir ana paraya haiz olmaktır. Sermaye olmadan bu yeri açmak basit değildir. Sermayenizi de hazırladıktan sonrasında yapmanız ihtiyaç duyulan resmi prosedürleri yerine getirmek ve buna göre hareket etmektir.  Siz de hayalinizdeki işin patronu olmak istiyorsanız derhal harekete geçebilirsiniz.

Aslında bayii açmak zor değildir. Tek lüzumlu olan ve koşul olan şey bir sermayenizin bulunmasıdır. Ülkemizde çok sevilerek oynanan bayiler çoğu kişinin eğlenilmiş olduğu noktalar içinde yer almaktadır. Siz de insanları eğlendirmek için bu şekilde bir bayi açabilirsiniz.

İçerik Tablosu

İddaa Bayisi Açmak Ne Kadar Karlı?

Bu alanda bir işletme açmak olabildiğince karlıdır. Zamanla bayinizi insanlara tanıtarak daha da fazla kar elde etmeye başlayacaksınız. Bu nokta olabildiğince önemlidir. Bayii açmadan ilkin her şeyi kusursuz bir halde planlamalısınız. Böylece süreç problemsiz geçer ve basit bir halde bayii açabilirsiniz. Siz de buna dikkat edin ve iddaa bayisi için lüzumlu işlemleri derhal başlatın. Süreci süratli yönlendirmek için planlı olmanız gerekmektedir.

İddaa Bayisi

İddaa Bayisi Açmak İçin Neler Gereklidir?

İddia bayisi açmak için vergi levhası, vesikalık fotoğraf, dükkân tapusu ya da kira sözleşmesi gibi resmi evrakları almanız şarttır. Vergilerinizi ve diğer dükkân için lüzumlu şeyleri ödemeniz gereklidir yoksa bu süreç sizin için daha yorucu hale gelecektir. Tüm istenen belgeleri kusursuz teslim ettiğiniz sürece işiniz d çok basit bir biçimde hallolacaktır.  İddaa bayisi stopajı belirleyerek de süreci devam ettirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  KOSGEB Hangi İşlere Destek Veriyor? Yeni İş Hibesi 2023

Ayrıca bu süreçte süper toto örgüt başkanlığına da müracaat yapmış olup başvurunuzun onaylanmasını beklemelisiniz. Başvuru neticeleri da kura çekimine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Bu süreçte de talih mühim faktörler içinde yer almaktadır. İddaa bayisi açmak için lüzumlu belgeleri verip lüzumlu bölgelere başvurmanız sizin için de kafi olacaktır. Diğer kademe ise beklemek olacaktır.

İddaa Bayisi Açmak İçin Ne Kadar Maliyet Gerekmektedir?

İddaa bayisi açmak için ilk ilkin lüzumlu olan başlangıcında ana para vardır. Minimum 30 bin olmak koşulu ile sermayeniz ne kadar fazla olursa sizin için de olabildiğince basit olacaktır. Maliyetinizi kafi olduğu sürece farkı miktarlarda belirleyebilirsiniz.  Bu noktada müracaat ücreti, güvence mektubu ya da terminal teminatı olarak ödemeniz ihtiyaç duyulan miktarlar ortaya çıkacaktır. Bayilik kurmanız için bu teminatları ödemeniz gerekmektedir. Siz de sayısal bayii açma maliyetini aktüel ödemeniz ihtiyaç duyulan bölgelere sorarak net fiyat bilgisi çıkarıp lüzumlu işlemlere de başlayabilirsiniz. Süreçte planlı olmaya ve resmi evrakları da derli toplu olarak ödemeye dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde açamaz ve ceza ödersiniz.

İddaaBayisi Açmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

 • Bayilik almak için birtakım lüzumlu şartlara uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde bayilik kuramazsınız
 • Kaçaklı suçlara karışmamanız gerekmektedir.
 • E posta adresinizin olması gerekmektedir
 • Mevcut ikametgâh yerinizin olması şarttır. Vergi dairesinde lüzumlu kaydın yapılması gerekmektedir.
 • Anayasal düzeni ve toplumsal düzeni bozacak rastgele bir suçun işlenmemesi gerekmektedir.
 • Akıl sağlığının yerinde olması şartı gerekmektedir.
 • Bayilik için n azca bir telefon hattının bulunması gerekmektedir.
 • Başvuru yapan kişilerinin fiili ehliyetinin bulunması gerekmektedir.
 • Aynı zamanda Türk vatandaşı olma şartı da aranmaktadır.

Eğer siz de lüzumlu şartlara uyuyorsanız iddaa bayisi iyi mi açılır? Yazımızı okuyarak bilgili olabilir ve açmak için harekete geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Kadınlar İçin İş Fikirleri 2023

Ayrıca Bkz : Tütüncü Dükkanı Nasıl Açılır